Останні новини

Рибоохоронним патрулем вилучено 111 заборонених знарядь риболовлі

У Харкові з початку року лише на ринку «Барабашово» вилучено 111 заборонених знарядь лову.

За інформацією Державного агентства рибного господарства, харківським рибоохоронним патрулем постійно проводиться робота з попередження збуту заборонених знарядь добування водних біоресурсів на ринку Барабашово.

З початку 2018 року було проведено 12 рибоохоронних рейдів, в результаті яких затримано 24 порушників. З незаконного обігу вилучено 111 заборонених знарядь лову.

Адміністративні правопорушення за статею ч. 1 ст. 85-1 КУпАП передбачає накладення штрафу у розмірі від 153 до 1 700 грн з конфіскацією знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення. Оформлені адмінматеріали було направлено до судів.

Як повідомили в Управлінні Держрибагентства у Харківській області: «Виявлення та припинення фактів продажу заборонених знарядь лову є один із пріоритетних напрямків роботи рибоохоронного патруля. Адже порушників можна притягнути до відповідальності ще до того, як вони завдадуть шкоди рибним запасам нашої області».

Станом на 28 листопада судами розглянуто 15 адмінпротоколів за фактами незаконної торгівлі забороненими знаряддями лову. Ще дев’ять протоколів знаходяться на розгляді у суддів.