Медалі на чемпіонаті України з ковзанярського спорту

За підсумками чемпіонату на рахунку харківських спортсменів були 8 золотих, 6 срібних і 6 бронзових нагород.

Змагання відбулися в Харкові. Серед юнаків найуспішніше виступив харків’янин Данило Федоренко, який отримав чотири золоті медалі. Микита Глотов і Микита Моїсеєв розділили між собою срібні та бронзові нагороди.

В естафеті на 3000 м перше місце посіла команда «Харків-1» (Федоренко Данило, Мошенський Богдан, Бергін Данило, Максим Топчий). Друге місце було за киянами, а третє зайняла команда «Харків-2» (Глотов Микита, Моісеєв Микита, Гагатік Олександр, Дацина Кирило).

У змаганнях серед дівчат чотири золоті медалі завоювала харків’янка Уляна Дуброва. Вона перемогла на дистанціях 1500, 1000 і 500 м, а також в естафеті на 3000 м.

На дистанції 1500 м харків’янки Вікторія Червенко і Марія Старченко зайняли, відповідно, друге і третє місце. Крім того, Вікторія Червенко фінішувала другою на дистанції 1000 м, де бронзовим призером стала ще одна харківська спортсменка Софія Хочине.

Харків’янки Світлана Репецька, Тетяна Зарванська, Марія Старченко та Тетяна Харківська в складі команди «Харків-2» завоювали срібну медаль в естафеті.