Останні новини

Заклади харчування продовжують порушувати карантинні обмеження

За минулу добу харківські поліцейські здійснили 88 рейдів для перевірки дотримання карантинних обмежень в роботі закладів харчування.

В місті та в області встановлено«червоний» рівень епідемічної небезпеки у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції. Даний рівень небезпеки передбачає ряд серйозних обмежень в діяльності різних закладів, в тому числі розважальних та закладів харчування.

Щоночі для здійснення перевірок залучалося 80 рейдових груп у складі близько 200 поліцейських, в основному працівників територіальних відділів та відділень поліції. В рейдах також брали участь два автоекіпажі полку поліції особливого призначення та представники Держпродспоживслужби Харківської області.

Мобільні групи перевірили у Московському районі більше 50 різних об’єктів. Усі вони після 22 години припинили свою діяльність, поліцейські порушень не зафіксували.

Під час аналогічних перевірок в інших районах поліцейські виявили 31 порушення карантинних обмежень, за якими складено 19 адміністративних протоколів, 12 матеріалів зареєстровано в єдиному обліку територіальних підрозділів поліції.

Слідчі відкрили 45 кримінальних проваджень за виявленими фактами правопорушень, одне з них вже направлено до суду.

Нагадаємо.