Назвали кращих юних знавців історії та журналістики

Міські учнівські турніри з історії та журналістиці відбулися 17 березня в Харковській школі № 94 та у гімназії №12.

В інтелектуальних змаганнях взяли участь школярі 9-11-х класів. За звання кращих юних істориків змагалися 15 команд з усіх районів міста.

За підсумками змагань перше місце виборола команда навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія». Переможцями в особистому заліку стали учні гімназії №6 «Маріїнська гімназія» Олександра Мірошник і Олег Білик.

Вони представлять Харків на Всеукраїнському турнірі юних істориків, який відбудеться 12-16 квітня в Кам’янець-Подільському.

У турнірі юних журналістів змагалися 12 команд, змагання проходили в два тури в чотирьох групах. До складу журі входили викладачі, співробітники та студенти кафедри журналістики філологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, а також представники ЗМІ.

У командному заліку перше місце посіла збірна команда Слобідського району «Меркурій» (гімназії №82 та 46).

Друге – збірна команда Новобаварського району «Scribes» (гімназія №39, школи №162 і 28) та збірна команда Московського району «Лідер» (школи №122, 139, 143, 156 та гімназія №43).

Третє місце вибороли команди ліцею №89 «Lingua», збірна команда Московського району «Para bellum» (школа №3, гімназія №144, ліцей №141, школа №97) та збірна команда Індустріального району «Репортери з ХТЗ» (школи №80 та 119).

В особистій першості кращою юною журналісткою визнали ученицю 11-го класу гімназії №46 імені М. Ломоносова Катерину Кужельну.

Переможці міського турніру представлять Харків на Всеукраїнському турнірі юних журналістів, який пройде в квітні в Сумах.

Нагадаємо.