Відбирали квартири у самотніх громадян: Шахраїв затримали

Щоб показувати квартири потенційним покупцям, зловмисники насильно вивозили власників за межі міста.

Злочинці втиралися у довіру літніх людей під видом соціальних працівників. Щоб показати квартиру потенційним покупцям, зловмисники насильно вивозили власників за межі міста. Всім учасникам ОЗГ повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Слідчими слідчого управління ГУНП в Харківській області встановлено, що злочинна група діяла на території Харківської області з 2018 року. До складу групи входили 43-річний безробітний, 69-річний пенсіонер, який працює сторожем у дитячому садку, і 40-річна безробітна жінка.

Зловмисники підшукували самотніх пенсіонерів із нерухомістю у Харкові. Під виглядом працівника соціальної служба жінка втиралася у довіру літніх людей, обманом отримувала зразки їх підпису та почерку, а також документи на квартиру. Потім учасники групи підробляли довіреності від імені власників на право розпорядження нерухомістю, і продавали її.

Щоб без проблем показати квартири потенційним покупцям, зловмисники насильно вивозили власників за межі міста.

У ході обшуків за місцями мешкання учасників групи вилучено підроблені довіреності, правовстановлюючі документи на квартири, списки самотніх пенсіонерів та інші докази протиправної діяльності.

Нагадаємо.