За минулу добу рятувальники Харківщини загасили 11 пожеж, спричинених обстрілами

За минулу добу рятувальники Харківщини у посиленому режимі несли бойове чергування та оперативно реагували на надзвичайні події, пожежі, інші виклики.

Протягом доби співробітники ДСНС 47 раз виїжджали за сигналом «Тривога».

З них виїздів 19 на ліквідацію пожеж та загорянь (2 у місті та 17 у області), 11 раз рятувальники виїздили для надання допомоги населенню, 1 виїзд на знешкодження вибухонебезпечних предметів, 17– інші виїзди.

За добу було ліквідовано 11 пожеж, спричинених ворожими обстрілами:

– Лозівський район, Лозівська міська тергромада, с. Катеринівка;

– Харківський р-н, с. Бобрівка;

– Харківський р-н., с. Бобрівка (потрапляння снаряду в автомобіль);

– м. Чугуїв, вул. Мічуріна;

– м. Чугуїв, м/р-н Авіатор, буд. 157 (є постраждалі серед цивільних, 1 загиблий);

– м. Чугуїв, вул. Ломоносова, 114;

– м. Харків, пр-зд Кільцевий 2а;

– Куп’янський р-н, Ольховатська ОТГ, с. Приколотне.

– 2 пожежі Куп’янський р-н, с. Кіндрашівка.

– м. Куп’янськ.

Так, 24 лютого о 08:23 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому 5-поверховому будинку за адресою: м. Чугуїв, мікрорайон Авіатор, буд. №157. Вона виникла внаслідок ворожого обстрілу.

До місця події виїхало 3 оперативних відділення Служби порятунку на автоцистернах, 1 автомобіль першої допомоги та автодрабина. На момент прибуття рятувальників горіли балкони квартир на другому та третьому поверхах, а також квартира на четвертому. Загальна площа пожежі склала біля 100 кв.м. Від вибуху загинув неповнолітній хлопчик. Є поранені. Рятувальники евакуювали з палаючого будинку 15 його мешканців. О 09:50 відбулась локалізація вогню, об 11:14 пожежу було ліквідовано.

Цього ж дня о 15:56 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у с. Кіндрашівка Куп’янського району. Вона виникла внаслідок ворожого обстрілу. Від ураження снарядами за попередніми даними постраждала жінка та 2 дітей. До місця події виїхало 2 оперативних відділення Служби порятунку на автоцистернах. На момент прибуття рятувальників горів будинок. Загальна площа пожежі склала біля 70 кв.м. О 17:15 відбулась ліквідація пожежі.

Після ліквідації пожежі у житловому будинку рятувальники приступили до гасіння пожежі сінника на території сусіднього домоволодіння. О 18:05 пожежу було ліквідовано.

Нагадаємо.