У Харкові відремонтували чергову партію танків

З початку 2014 року в Харкові відремонтували понад 230 танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80.

На ДП «Харківський бронетанковий завод», що входить до концерну «Укроборонпром», завершили регламентований ремонт та модернізацію 10 танків типу Т-64БВ для потреб Збройних Сил України.

За даними Інформаційного агентства Міноборони України у місті Харкові: «Навесні ці бойові машини прибули з району бойових дій на Донбасі у досить поганому стані. Протягом декількох місяців фахівці підприємства оборонно-промислового комплексу виконали вагомий обсяг робіт: відновили роботу майже усіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння, а також встановили сучасні засоби зв’язку, апаратуру супутникової навігації і камери заднього виду», – сказано в повідомленні.

За словами керівництва підприємства, з початку 2014 року харківськими танкоремонтниками відремонтовано понад 230 одиниць танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80.

На даний час у цехах ремонтується інша група бронетехніки типу Т-80. Планується, що у жовтні, після відновлення і проведення полігонних випробувань, ці танки також направлять до бойових частин Збройних Сил.

Нагадаємо.