Харківські піротехніки за добу знешкодили 39 ворожих боєприпасів

Піротехнічні підрозділи ДСНС за добу, з 16 по 17 травня, знешкодили 39 ворожих боєприпасів.

Таку оперативну інформацію повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Там зазначили, що минулої доби рятувальники здійснили 24 оперативних виїзди, з яких 16 – на ліквідацію пожеж, чотири рази – для надання допомоги населенню та ще чотири – для проведення аварійно-рятувальних робіт та розбирання завалів. Учора такі роботи тривали у зруйнованих будівлях Київського та Новобаварського районів Харкова, а також у Чугуївському та Харківському районів області.

Також там повідомили, що минулої доби у Чугуївському та Харківському районах області сталося 11 пожеж, спричинених ворожими обстрілами. Зокрема, вчора вранці сталася пожежа у Будинку культури в місті Дергачі на площі 300 кв.м. Крім того, внаслідок потрапляння снаряду чотири пожежі сталося  у селищі Циркуни. За різними адресами там горіло два житлових будинки, гараж, господарча споруда, а також кущі на площі 200 кв.м. Усі пожежі вдалося оперативно загасити. За попередніми даними, жертв та постраждалих немає.

Нагадаємо.