На Харківщині тривають обстріли населених пунктів області

За словами очільника Харківщини Олега Синєгубова, українські військові наразі просуваються на північному та північно-східному напрямку нашої області.

«Якщо ми беремо за цю добу, яка минула, то у нас 9 осіб постраждало, 2 людини, нажаль, загинуло, – повідомив дані Олег Синєгубов. – По області ворог обстрілює Чугуївський район, Золочівську й Дергачівську громади».

«На північному напрямку, як було зазначено у доповіді Президенту, наші військові вийшли на державний кордон по одному з напрямків. Далі по іншим висотам, по іншим населеним пунктам півночі так само ведуться активні бойові дії. Ворог зараз зосереджує свою увагу на утриманні тих позицій, які він має наразі – не виходить із області. Фактично, нашим військовим доводиться вигризати кожен метр нашої території», – сказав голова Харківської ОВА.

Олег Синєгубов звернувся до мешканців звільнених населених пунктів з проханням не поспішати повертатися на батьківщину, ще занадто небезпечно. Ворог обстрілює мирні транспортні засоби, заміновує територію. Для повернення туди потрібно дочекатися офіційного дозволу органів влади та військових.

Також українські військові проводять активні бойові дії по звільненню наших територій на північно-східному – Вовчанському напрямку.

Нагадаємо.