До боротьби з поширенням наркоманії долучаються активісти

За півроку на вулицях міста активістами затримано понад 500 осіб, які поширювали або купували наркотичні речовини.

Про це на засіданні Координаційної ради з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії повідомив керівник громадської організації «Хантерс-Харків» Станіслав Жадан.

За його словами, у так званих рейдах соціального патрулювання беруть участь 10-15 активістів, які цілеспрямовано відпрацьовують певні мікрорайони міста Харкова, звідки надходить найбільша кількість скарг від місцевих жителів. За місяць-півтора роботи це дає результати, і активність наркозалежних та «закладників» згасає.

«Це не полювання на наркоманів, як влаштовують деякі наші «колеги». Ми розуміємо, що маємо справу з хворими людьми, тому у нас все регламентовано, і ми діємо виключно в рамках законодавства. Якщо буде підтримка громадськості, то результат буде реальним, адже він вже фактично є», – розповів Станіслав Жадан.

Наступного року крім школярів, великою цільовою аудиторією з попередження наркомані, також стануть студенти. Для яких на початку року проведуть масштабну тематичну конференцію. Також планується активізувати альтернативні майданчики (спорт, вуличні культури), які допоможуть захопити дітей, підлітків та молодь корисними заняттями.

Нагадаємо.