Золота медаль Харківського боксера

Харківський боксер Сергій Горсков завоював золоту медаль на 63-му Міжнародному турнірі з боксу пам’яті Іствана Бочкая, який 5-10 лютого пройшов в Угорщині у місті Дебрецен.

У турнірі взяли участь спортсмени з 27 країн світу. Збірна команда України була представлена ​​10 спортсменами, в складі якої був харків’янин Сергій Горсков. Результатом виступу національної збірної стали 6 медалей: 1 золота, 3 срібні та 2 бронзові.

Сергій Горсков, який виступав у ваговій категорії до 91 кг, здобув перемоги в усіх чотирьох зустрічах, які він провів на турнірі. На початку харків’янин здобув перемогу над молдавським спортсменом Андрієм Затушевським, який є дворазовим чемпіоном своєї країни. Потім Горсков переміг учасника Олімпійських Ігор 2016 року хорвата Тоні Філіпе і вийшов до півфіналу.

У півфіналі харків’янин здолав місцевого, угорського боксера Бенсе Нагі, а в фіналі – британця Левіса Уільямса. Таким чином, Сергій Горськов став переможцем турніру в своїй ваговій категорії і отримав золоту медаль.

За матеріалами: city.kharkov.ua