Завершився Чемпіонат України серед рятувальників

У Харкові пройшов Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих та юнаків.

5 червня на стадіоні спорткомплексу Головного управління ДСНС України у Харківській області відбулося урочисте закриття Всеукраїнського спортивного форуму – ХХVІІ Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту.

Він увібрав у себе відразу 4 першості: Чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих та юнаків, Чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України та Державної служби з надзвичайних ситуацій України з пожежно-прикладного спорту, у якому також брали участь жінки.

З 2 по 4 липня понад 360 учасників з усієї країни змагалися у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти (діти у вікно 2-го або 3-го поверху), подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підійманні по висувній драбині на 3-й та 4-й поверхи навчальної вежі, пожежній естафеті 4 по 100 метрів та у бойовому розгортанні.

В заключний день учасники змагались в бойовому розгортанні, де збірна команда м. Києва з результатом 25:56 секунд посіла перше місце. Крім того, столичні спортсмени вибороли звання чемпіонів України. Срібло та бронза у збірних Волинської та Львівської області відповідно.

Переможцями серед юніорських команд у Чемпіонаті України також стали представники м. Києва. Друге загальнокомандне місце у юніорів з Миколаївщини, третє – у Житомирщини.

Спортсмени з Волинської області взяли першість чемпіонату ДСНС України з ППС та Чемпіонату ФСТ «Динамо» України з ППС. Кияни стали другими, а третіми – курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.