Юні плавці здобули медалі Чемпіонату України

У басейні харківської МКСДЮШОР пройшли змагання зимового чемпіонату України з плавання серед юнаків.

У змаганнях взяли участь 351 спортсмен з 22 областей країни та Києва.

За підсумками чемпіонату господарі акваторії харківські плавці здобули 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові медалі.

Найбільша кількість нагород Харківщині приніс Микита Кудінов. Він став чемпіоном на дистанціях 50м вільним стилем і на дистанції 100 м вільним стилем, а також посів друге місце на 200 м комплексним плаванням і став бронзовим призером на дистанції 200 м вільним стилем і на 400 м вільним стилем.

Також на рахунку Микити Кудінова срібна і бронзова нагороди в естафетах.

Дві золоті медалі завоювала Аліна Бобровська. Вона стала чемпіонкою на 200 м комплексним плаванням і на 100 м комплексним плаванням. Крім того, на її рахунку «срібло» на дистанції 400м комплексним плаванням.

Ще одна золоту медаль теж на рахунку харківської команди за подолання дистанції 100 м.

У свою чергу, Вадим Клименко посів друге місце на 200 м батерфляєм, а Дмитро Яріновській – третє місце на 200 м брасом.

Дві нагороди харківські плавці здобули в естафетах. Микита Кудінов, Тимофій суровикино, Вадим Клименко та Артем Андрєєв завоювали срібну медаль в чоловічій естафеті 4×50м комбінована.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Переможцями за цим показником стали кияни.

У заліку серед спортивних шкіл харківські СДЮШОР «Спартак» і МКСДЮШОР посіли п’яте і шосте місця відповідно. Перемогу здобула СДЮСШОР №2 з міста Рівне.