Всеукраїнський ультрапробіг єдності «Сталевий гарт» стартує із Харкова

Учасники ультрапробігу за 10 днів подолають відстань у 500 км. Старт 15 серпня о 7:00 від Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ».

Всеукраїнський ультрапробіг єдності «Сталевий гарт» – вже третій рік поспіль проходить 15-24 серпня і присвячується Дню Державного прапора України та Дня незалежності України. Кожного разу, щоб охопити всю країну, пробіг йде за новим маршрутом. Цьогоріч він пролягатиме зі сходу до столиці – з Харкова в Охтирку, потім на Суми, Ромни, Прилуки, Бровари та Київ.

Мета заходу – популяризація здорового способу життя, зокрема серед молоді, демонстрація прикладу сили волі і незламності духу українців, об’єднання суспільства у сучасній боротьбі за незалежність.

Довідково. Ультрапробіг єдності «Сталевий гарт» – це унікальний спортивно-патріотичний захід, який не має аналогів у нашій країні. Подолання кожним учасником пробігу (5-6 атлетів) всієї дистанції, коли асфальт нагрівається до +50, вимагає надзвичайної витривалості, навіть для професійних спортсменів-ультрамарафонців це справжнє випробування.

Нагадаємо.