У Харкові відбулися змагання з воркауту

Атлети різних клубів боролися за кубок «Barstylers Workout Challenge». До участі в змаганнях допускалися учасники будь-якої вікової категорії.

Змагання складалися з двох етапів: на першому спортсмени повинні були набрати максимальну кількість балів під час виконання силових вправ, на другому етапі потрібно було виконати підтягування на турніку з вагою 16 кг і віджимання на брусах з вагою 24 кг.

У змаганнях брали участь команди двох клубів — «Старт» і «Торсіон». У категорії дітей від 9 до 11 років і від 12 до 14 років переможцями стали спортсмени з «Торсіону». У категорії дітей від 15 до 17 років і серед дівчат перемогла команда «Старт».

Також учасник «Старту» здобув перемогу в першості серед дорослих юнаків. Капітани команд Єгор Худошин і Микита Водяницький зійшлися на нічиїй.

За загальною кількістю балів у всіх номінаціях Кубок Barstylers Workout Cup виборов зал «Старт», який набрав 683 очки. З відривом у п’ять балів на другій сходинці опинився зал «Торсіон» з 678 балами.

Переможці змагань отримали кубки, солодкі подарунки та грошові винагороди.