На Харківщині стартували змагання з підводного орієнтування

Це перші змагання сезону у відкритій воді. Відбувається спортивна подія у водоймах Старого Салтова.

Юнацький залік у вправі «Зони» виграв Артем Сазонов. На дистанції 600 метрів він краще за всіх знайшов і оминув три відмітки, вклавшись у граничний час.

Більшу частину року спортсмени тренуються в басейні, відпрацьовуючи техніку плавання в ластах. Орієнтування ж вимагає не лише високої швидкості та технологічності, але й влучності проходження маршруту.

Велика кількість учасників і різке похолодання дещо змінили графік змагань на Харківщині. Але найголовніші перешкоди — це погана видимість під водою і потужні течії. Міжнародні правила виключають такі умови, тому на міжнародній арені українцям доводиться складніше, адже тренувались вони до цього без чистої води.

Головним стартом сезону для українських підводників стане серпневий чемпіонат Європи в Німеччині. Такий Чемпіонат проводиться з 1967 року.

Довідково. Підводне орієнтування – вид спорту, в якому атлети під водою, використовуючи ласти, акваланг і навігаційні прилади, повинні подолати певний маршрут з максимальною точністю за мінімальний час. Програма змагань включає різні індивідуальні та групові вправи. Змагання проводяться на відкритій воді.

Нагадаємо.

https:https://x-vymir.com/sports/yuna-harkiv-yanka-zdobula-zolotu-medal-v-avstriyi/

ХАРКІВСЬКИЙ ВИМІР

ПОБАЧИТИ НОВИНИ