На Харківщині проходить етап Кубку світу з кінного спорту

У міжнародному турнірі Кубку світу в Центральній європейській лізі взяли участь 37 вершників з України, Білорусі та Малайзії.

Харківщина приймає на своїй території два міжнародні турніри найвищого статусу – два Етапи Кубка світу в Центральній Європейській Лізі з виїздки  – найскладнішої дисципліни кінного спорту. Змагання подібного рівня у Харкові проводяться вперше. Напередодні завершився перший етап змагань.

Виїздка — один із видів класичного кінного спорту. Виїздка демонструє гармонійну взаємодію коня та вершника через чіткість виконання певних фігур і вправ. Під час змагань вершник має продемонструвати правильність рухів коня на всіх алюрах. Оцінюється також гармонія рухів коня й посадка вершника.

«Виїздка» включена до програми літніх Олімпійських ігор з 1912-го, а чемпіонати світу з неї проводяться з 1966-го року.

Бали, отримані спортсменами на цих змаганнях, будуть зараховані до загального світового рейтингу. Змагання дадуть можливість отримати пункти і поліпшити свою позицію в олімпійському рейтингу і виконати кваліфікаційні вимоги до літніх Олімпійських ігор 2020 року у Токіо

З 13 по 15 вересня 2019 року на Харківщині проходить другий етап Кубку світу в Центральній європейській лізі з кінного спорту (виїздка) – на полях кінного клубу «VG Horse Club».

Нагадаємо.