Медаль олімпійського фестивалю отримав харків’янин

Харків’янин Степан Кінаш виборов першу для України медаль ХIV Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

На рахунку юного спортсмена бронзова медаль у біатлоні в індивідуальних перегонах на 12,5 км: на чотирьох вогневих рубежах Кінаш припустився лише одного промаху, продемонстрував гарну швидкість на дистанції і став володарем бронзової медалі престижного форуму.

Україну на цих змаганнях представляють 22 спортсмени у п’яти видах спорту: гірськолижному (4), біатлоні (8), лижних перегонах (4), фігурному катанні (2) та шорт-треку (4).

Перше місце здобув Ханс Келльнер з результатом 42 хвилини 47,3 секунди (0+0+1+0 промахів), друге – Беньямін Ерік Менц – +1:11,8 відставання (1+0+0+0 промахів). Обидва спортсмени представляють Німеччину Результат Кінаша – +1:29,0 відставання (0+1+0+0 промахів).