Останні новини

Харківські синхроністи вибороли медалі в домашній акваторії

Чемпіонат України з синхронного плавання відбувся в басейні «Локомотив». Цього разу харківські синхроністи вибороли 9 золотих та 7 срібних медалей.

Найбільшу кількість «золота» завоювала перша команда Харківської області, яка є національною збірною України.

Дівчата перемогли в усіх видах програми, в яких виступали: технічна програма груп (94.1891 балів), довільна програма груп (96.0667 балів) та хайлайті (95.9000 балів). Крім того, Марта Федіна перемогла в технічній (93.8266 балів) та довільній (95.7333 балів) програмі соло, а разом з Анастасія Савчук – в технічній (95.1367 балів) та довільній (96.5000 балів) програмах дуетів.

Друга команда Харківської області, спортсменки якої входять до складу юніорської збірної України, виборола в домашній акваторії 2 золоті та 7 срібних медалей.

Ще одну золоту медаль команді Харківська область-2 принесли Данило Вожов і Марія Зачепа, які перемогли в довільній програмі мікс-дуетів (65.5667).

Команда Харківська область-2 стала срібним призером в технічній (85.9147 балів) та довільній (89.7000 балів) програмах груп і хайлайті (89.0667 балів).

Олеся Дерев’янченко посіла друге місце в технічній (83.4388 балів) та довільній (89.3000 балів) програмі соло, а разом з Софією Мацієвською стала срібною призеркою в технічній (87.8196 балів) та довільній (90.6500 балів) програмах дуетів.

В загальнокомандному заліку перше місце посіла Харківська область-2 (770.7565 балів). Друге місце було за командою Київ-1 (750.6926 балів), а третє – команда Миколаївської області (715.7704 балів).

Збірна Харківської області-1, пропустивши три види програми, посіла в загальнокомандному заліку четверте місце (667.3524 балів).

Нагадаємо, що харківські синхроністки здобули дві ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо, де боротимуться за медалі в групових змаганнях та дуеті.