У Харкові посилили контроль за дотриманням маскового режиму

На станціях Харківського метрополітену і в наземному транспорті будуть регулярно перевіряти дотримання протиепідемічних заходів.

Дотримання карантинних норм контролюють представники Національної поліції, Харківської міської ради та Держпродспоживслужби.

Як повідомила начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в місті Харкові Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Ірина Зубкова, ще три тижні тому не було такого масового порушення карантинних вимог.

«Якщо минулого тижня було 60 випадків захворювання на коронавірус, то цього тижня – 90. На жаль, мешканці та гості міста почали нехтувати засобами індивідуального захисту. Ви бачите – в міському транспорті багато людей, які не використовують маски, тому захворюваність зростає. Коли ми були у «помаранчевій» зоні, люди були налаштовані більш відповідально», – зазначила Ірина Зубкова.

Вона повідомила, що за порушення маскового режиму штраф для громадян становить 170 грн, а за невиконання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання – від 425 грн і вище.

Нагадаємо.