Харківські плавці здобули перемогу на чемпіонаті України

Харків’яни завоювали 5 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі, а також встановили два рекорди України.

Найбільшу кількість медалей Харківщині принесла Карина Снітко. Вона стала чемпіонкою на дистанції 50м батерфляєм, а також фінішувала другою на дистанціях 50м, 100м та 200м вільним стилем.

При цьому на дистанції 100м вільним стилем Карина встановила новий юніорський рекорд України – 55.86 сек.

Крім того, Карина Снітко посіла друге місце в жіночій естафеті 4х100 вільним стилем. До складу естафетної команди Харківської області також увійшли Валерія Буряк, Марина Колесникова та Тетяна Євмінова.

Богдан Белеменко посів 1-е місце на дистанції 200м вільним стилем та 3-е місце на дистанції 1500м вільним стилем. Крім того, в складі естафетної команди Харківської області разом з Кирилом Швецом, Кирилом Костенком та Данилом Сторожевим він став чемпіоном в естафеті 4х200м вільним стилем.

Герман Фень став чемпіоном на дистанції 100м на спині та посів третє місце на 50м на спині.

Максим Голубничий здобув золоту медаль на дистанції 200м комплексним плаванням.

Валентин Нестеркін став срібним призером на дистанціях 50м батерфляєм та 100м вільним стилем, а також посів третє місце в чоловічій естафеті 4х100 вільним стилем. Крім нього, до складу команди Харківської області увійшли Кирило Швець, В’ячеслав Балашов і Богдан Чернявський. У складі національної збірної команди він встановив рекорд України в естафеті 4х100 вільним стилем – 3:16.24.

Ще одну бронзову медаль Харківській області принесла Марина Колесникова, яка фінішувала третьою на дистанції 400м вільним стилем.

За підсумками чемпіонату Карина Снітко увійшла до складу збірної для участі у юніорському чемпіонаті Європи, який з 7 по 11 липня відбудеться в Хорватії, а Валентин Нестеркін та Максим Голубничий потрапили до складу національної збірної України, яка з 15 по 23 травня в Угорщині змагатиметься за медалі дорослого чемпіонату Європи.

Нагадаємо.