Харківські борці успішно виступили на Кубку України

Харківські спортсмени завоювали дві золоті медалі на Кубку України з вільної боротьби «2020 Kyiv Open Wrestling Cup».

Змагання проходили серед чоловіків і жінок, в них взяли участь спортсмени з різних регіонів України, а також борці з Азербайджану, Молдови, Польщі, Франції. За підсумками змагань харківські борці завоювали шість нагород: 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові.

Так, переможцями Кубка стали Адлан Батаев (вагова категорія – до 74 кг), який у фіналі виграв у Євгена Недялко з Молдови, а також Данило Картавий (до 125 кг), який у фінальному поєдинку переміг українського борця Ярослава Пономаренко.

Срібним призером у вазі до 65 кг став Денис Бороган, який у фіналі поступився представнику Франції Ілману Мухтарову.

Бронзові медалі на Кубку отримали Мраз Джафарян (до 86 кг), Каміль Керімов (до 61 кг) і Мухаммед Алієв (до 79 кг).