Харківські боксери здобули медалі Міжнародного турніру

Міжнародний турнір з боксу класу «А» «Belgrade winner 2019» проходив з 16 по 21 квітня в місті Белград (Сербія). Участь у змаганнях взяли чоловічі і жіночі збірні. У фіналі чоловічої важкої вагової категорії харків’янин Сергій Горський роздільним рішенням суддів переміг росіянина Володимира Узуняна з рахунком 3: 2. У жіночій вазі до 57 кг Юлія Циплакова зустрілась з сербською боксеркою Оленою Жекіч і виграла за одностайною думкою рефері – 5: 0. Загалом збірна України виграла і командний залік турніру, завоювавши по шість золотих і бронзових медалей, а також одну срібну. Скдади збірних команд України: Чоловіки – Андрій Тишковець (52 кг), Дмитро … Читати далі Харківські боксери здобули медалі Міжнародного турніру