Харків’яни стали кращими альпіністами України

Оголошено підсумки конкурсу «Золота вершина» – Меморіал Заслуженого майстра спорту Владислава Терзиула на краще сходження українських альпіністів в 2019 році.

До участі допускалися сходження, які були здійснені українськими альпіністами (членами Федерації альпінізму і скелелазіння України) на вершині вище 3500 м, не нижче 5Б категорії складності або на вершини понад 6500 м не нижче 5А категорії складності.

Переможцями конкурсу стала харківська команда майстрів спорту в складі: Валентин Сипавін, Олександр Заколодний, Євген Полтавець і Тимко Євген за сходження на вершину найвищої в західній Європі гори – Монблан (Mont Blanc (4810m)) маршруту – Divine Providence. Цей маршрут категоризується труднощами до 7с, А3, ED + із загальним перепадом висоти в 1500 метрів і довжиною в 900 метрів.

Крім того, за це сходження команда посіла третє місце у висотно-технічному класі міжнародного чемпіонату в рамках Євро-Азіатської Асоціації альпінізму (ЄААА), а також стала чемпіоном України з альпінізму в технічному класі.

Друге місце конкурсу «Золота вершина» виборола команда з Сумскої області, третє – у киян.

Нагадаємо.