Фехтувальник Володимир Станкевич здобув «золото» на етапі Кубка світу

Український шпажист Володимир Станкевич уперше в кар’єрі здобув «золото» на етапі Кубка світу з фехтування.

На етапі Кубка світу з фехтування у столиці Грузії Тбілісі розіграли медалі в особистій першості з фехтування на шпагах серед чоловіків. До четвірки найкращих у цій дисципліні дійшли одразу двоє українців, і обидва завершили змагання з медалями.

До стадії півфіналу пробилися бронзовий призер Олімпійських ігор-2020 у Токіо Ігор Рейзлін та віцечемпіон Європи 2017 року в команді Володимир Станкевич. На шляху до медальних поєдинків Станкевич вибив із боротьби за нагороди двох олімпійських чемпіонів у команді: японців Масару Ямада (8:7) та Кокі Кано (15:9). Рейзлін тим часом переміг дворазового чемпіона Азії, казахстанця Руслана Курбанова (15:13), та італійця Федеріко Вісмару (15:8).

Рейзлін у 1/2 фіналу не зміг впоратися з угорцем Мате Тамашем Кохом, поступившись йому з рахунком 9:15. Проте завдяки виходу на таку стадію спортсмен уже гарантував собі бронзову медаль.

Успішнішим був півфінал для іншого українського шпажиста Володимира Станкевича. Той здолав японця Іночі Іто (15:10) та пробився до фіналу.