До Олімпіади в Токіо залишилося 100 днів

Зворотній відлік до старту перенесених Літніх Олімпійських ігор розпочато. З цієї нагоди у Харкові підняли прапор України.

Прапор України підняли біля Палацу спорту «Локомотив». В церемонії взяли участь спортсмени, які захищають честь Харкова на міжнародних змаганнях, представники спортивних федерацій та владники.

Нагадаємо, у березні 2020 року МОК та організатори Ігор у зв’язку з пандемією коронавірусу ухвалили безпрецендентне рішення: перенести Олімпіаду на один рік. Тоді планувалося, що Токіо-2020 стане «Іграми, що здолали коронавірус».

Однак ситуація з пандемією за рік практично не змінилася. Та цього разу про перенесення Олімпіади мова не йде: змагання або відбудуться у запланований термін (з 23 липня по 8 серпня), або не відбудуться взагалі.

Довідково. Змагання відбуватимуться в 40 різних локаціях, більшість з яких зосереджені в Токіо. Але будуть і зовсім віддалені місця проведень Ігор. Загалом у програмі Олімпійських ігор-2020 – 33 види спорту, в яких буде розіграно 339 комплектів нагород. Загалом українці будуть представлені в 20-22 видах спорту, а усього в Токіо змагатимуться приблизно 180 українських атлетів.

Нагадаємо.