Президент МОК підтвердив можливе скасування Олімпіади в Токіо

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах прокоментував ситуацію з Олімпійськими іграми.

Зокрема повідомлено, що Олімпіада-2020 повинна бути повністю скасована, якщо її не вдасться провести в наступному році.

За словами Баха, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе дав йому зрозуміти, що наступне літо – «остання можливість» для країни провести Олімпійські ігри: «Неможливо постійно наймати від трьох до п’яти тисяч осіб в оргкомітет. Не можна кожен рік міняти весь спортивний календар по всьому світу. У спортсменів не повинно бути невизначеності».

За словами Баха, остаточні рішення будуть прийняті пізніше: «Зараз є чітка мета провести ці Ігри в липні наступного року. У той же час, можливо, доведеться вживати додаткових заходів охорони здоров’я. Коли у нас буде чітке уявлення про те, як буде виглядати світ 23 липня 2021 року, тоді ми приймемо відповідні рішення».

У МОК не планують проводити Олімпіаду без глядачів.

Президент МОК також прокоментував інформацію про те, що для проведення Олімпіади необхідно розробити вакцину: «У питанні вакцини ми покладаємося на рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я. У нас є один головний принцип – організувати Ігри в безпечних для всіх учасників умовах. Ніхто не знає, яким буде світ через рік. Таким чином, нам необхідно покластися на експертів, а потім прийняти рішення на основі їх поради».

Нагадаємо, Олімпіада в Токіо була перенесена на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Нагадаємо.