Генеральне консульство Німеччини готове підтримати мікропроєкти

В 2022 році Генеральне консульство Німеччини в Донецьку має намір підтримати різні проєкти шляхом надання часткового фінансування.

У 2021 році Генеральне консульство надало фінансову підтримку чотирьом мікропроєктам технічного співробітництва загальною сумою близько 2,5 мільйонів гривень – також у 2022 році планується сприяння новим мікропроєктам у консульському окрузі.

Генеральне консульство Німеччини щороку надає підтримку обмеженій кількості мікропроєктів, спрямованих на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про проєкти, що реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців. Необхідне обладнання для проєктів закуповується в Україні.

У 2021  році надали підтримку чотирьом проєктам. Вже другий рік поспіль, в умовах пандемії COVID-19, перевагу було віддано сфері медицини та, насамперед, проєктам, спрямованим на протидію COVID-19.

У зв`язку з актуальними умовами та викликами, спричиненими пандемією COVID-19, було прийнято рішення і в цьому році віддати перевагу проєктам, спрямованим на протидію пандемії коронавірусної інфекції, а також проєктам у сфері медицини та догляду.

Мікропроєкти в інших сферах цього року розглядатися не будуть. 

Максимально можлива сума фінансування проєкту з боку Генерального консульства становить 25.000 євро.

Заявки на отримання коштів можуть бути подані до 25.02.2022.

Докладніша інформація – у  пам`ятці

Довідково. Генеральне консульство реалізує проєкти виключно у своєму консульському окрузі (п`ять східних областей України: Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська та Запорізька).

Нагадаємо.