У Харкові обрали Почесного президента дипломатичного клубу

Новим Почесним президентом Харківського дипломатичного клубу був обраний Генеральний консул Республіки Польща в місті Харкові Януш Яблонський.

Засідання Харківського дипломатичного клубу пройшло 20 березня в Почесному консульстві Грузії.

У заході взяли участь представники консульських установ та іноземних представництв, зокрема, Грузії, Франції, Вірменії, Туреччини, Польщі та інших.

Кілька років тому обов’язки президента Харківського дипломатичного клубу виконував Ян Гранат. З урахуванням роботи, яку проводить Генконсульство Польщі, було вирішено присвоїти це звання Янушу Яблонському.

У свою чергу Януш Яблонський зазначив, що Польща відкрита до нової співпраці, і засідання клубу сприятимуть поліпшенню взаємин між різними установами та представництвами.

Харків – це дуже гарне місто, центр культури і науки України. Сподіваюся, що наша співпраця сприятиме розвитку наших культур, економічних та інших відносин», – сказав Генеральний консул Республіки Польща в Харкові.

В рамках засідання харківський фотохудожник Володимир Оглоблін представив виставку «Грузія: далека і близька». Також відбулася презентація альбому «Держпром. Історія одного будинку» і спільного проекту Почесного консульства Республіки Вірменія в Харківській та Сумській областях та Харківського національного університету радіоелектроніки «IT академія», яку планують відкрити 9 квітня.

Довідково. Наразі в Харкові працюють 13 консульств різних країн. Дипломатичний клуб – це добровільне об’єднання, в засіданні якого можуть брати участь не тільки дипломати, а й представники різних організацій. Основна мета діяльності клубу – популяризація міста Харкова та розвиток міжнародного співробітництва.

Нагадаємо.