Статистика. Чотири людини претендують на одне робоче місце

За підсумками Державної служби статистики, станом на 1 грудня 301 тисяча українців значилися безробітними. Це на 29,6 тис. більше, ніж на початку листопада.

За підсумками центрів зайнятості, вони змогли надати 81,2 тисяч робочих місць. Таким чином, на одне робоче місце претендувало відразу 4 людини.

За даними Держстату, найчастіше без роботи залишаються жінки. 174,4 тисяч безробітних серед жінок і 126,6 тисяч серед чоловіків.

Також, з’ясувалося, що роботу складніше знайти мешканцям міст. Так, серед безробітних – 175,2 тисяч – міські і 125,8 тисячі – сільські жителі.

До слова, за даними ГУ статистики в Харківській області, за листопад кількість безробітних в регіоні збільшилася на 2 237 осіб.

«Станом на 1 грудня в регіоні було зареєстровано 20 438 безробітних, яким запропонували всього 4 313 вакансій. Тобто, на одне місце припадало по 5 чоловік», – підкреслили в облстаті.

На думку експертів, реальна статистика з безробіття жахлива. Чимало українців просто не стають на облік в центри зайнятості, а відправляються на пошуки кращого життя за кордон.

«На жаль, у нас безробітними вважаються тільки ті, хто офіційно зареєструвався в центрі зайнятості і отримує фінансову допомогу».

На сьогоднішній день кожен четвертий українець офіційно не працевлаштований. Тільки за офіційними підрахунками, близько 7 мільйонів чоловік виїхали на заробітки за кордон.