Останні новини

Стартує Школа відкритих інновацій

Громадська організація CASERS запрошує представників/ць органів місцевого самоврядування України до Школи відкритих інновацій.

Школа відкритих інновацій — це освітній проєкт з впровадження інструментів краудконсалтингу в українських громадах для залучення онлайн зовнішніх експертів та волонтерів у розробку нових рішень з розвитку громад та територій за допомогою проведення кейс-чемпіонатів.

Кейс-чемпіонати — формат пошуку відкритих інноваційних рішень, що допомагає залучати зовнішніх експертів до вирішення викликів громад в економіці, фінансах, туризмі, освіті, культурі та інших сферах.

Громади отримують нові нестандартні рішення, а зовнішні фахівці, мешканці громад, студенти, стартапери, галузеві експерти, науковці, викладачі – практичний досвід.

Навчання у Школі інновацій має два етапи. Перший — онлайн-курс, 7 відеоуроків по 15-30 хвилин. Другий — запуск власних проєктів пошуку інноваційних рішень за підтримки CASERS.

У проєкті громади зможуть:

  • навчитися інноваційних технологій залучення громадян та зовнішньої експертизи;
  • отримати креативні розв’язання локальних проблем від молоді, галузевих фахівців;
  • підняти рівень і якість залученості громадян, у т.ч. молоді, у житті громади;
  • налагодити співпрацю з ЗВО, галузевими організаціями, окремими експертами.

Зареєструватися можна до 27 жовтня за посиланням.

Участь у Школі для громад є безкоштовною.

Довідково. CASERS  платформа для проведення кейс-чемпіонатів, онлайн-хакатонів та конкурсів відкритих інновацій. На платформі CASERS свої кейс-чемпіонати проводять DESPRO, Deloitte, MARS, НБУ, МХП, KPMG, Unilever, Metinvest, Credit Agricole, Kernel, Alfa Bank, P&G та інші.

Нагадаємо.