Сергій Чернов вітає харків’ян з Днем міста

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав земляків з Днем визволення Харкова та Днем міста.

«Шановні харків’яни!

Прийміть щирі вітання від мене особисто та усього депутатського корпусу обласної ради з нагоди 366-ї річниці заснування Харкова та 77-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників. Ми перегорнули ще одну сторінку історії Харкова збагачену значними перемогами й досягненнями, пов’язану з іменами видатних особистостей, які зробили неоціненний внесок у розвиток науки, культури, літератури та мистецтва.  

У роки Другої світової війни Харків неабияк постраждав від численних снарядів, що безжально руйнували найвеличніші споруди епохи, забирали життя найсміливіших воїнів, нівечили долі харків’ян, які мужньо боронили місто від нацистської навали. Але завдяки ветеранам, кожному, хто лишився відбудовувати місто, зараз воно таке величне й квітуче.

Тож сьогодні Харків – могутній та владний європейський мегаполіс, в якому дивовижним чином поєдналися сучасні житлові масиви та класична архітектура, працюють потужні заводи та квітнуть парки, в якому вирує енергія молодості та вшановується велична спадщина минулих поколінь. Варто хоча б раз завітати до нашого рідного міста, щоб воно назавжди залишився у серці.

Щиросердно бажаю усім харків’янами міцного здоров’я, злагоди й достатку у родинах, здійснення мрій і заповітних бажань. Хай любов до рідного міста спонукає вас на добрі справи, які примножать та збагатять велич і його славетну історію. А Харкову – завжди лишатись таким же мирним, цілеспрямованим та відкритим усьому світу. Зі святом!»

Нагадаємо.