27 відділень поштового зв’язку було закрито минулоріч на Харківщині

Інформацію про поточний стан діяльності «Укрпошти» в Харківській області та перспективи збільшення переліку послуг у 2019 році обговорили депутати обласної ради.

Під час засідання постійної комісії облради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку, йшлося про діяльність у 2018 році Харківської дирекції АТ «Укрпошта».

За інформацією директора Департаменту економіки і міжнародних відносин облдержадміністрації Андрія Колоса, «поштові послуги населенню Харківщини надають 631 відділення зв’язку (ВПЗ), з них 94 розташовані у Харкові. 516 відділень збиткові, у тому числі 338 у сільській місцевості. Сума збитків у нерентабельних ВПЗ склала минулоріч 30,8 млн грн. Водночас доходів поштові відділення отримали у 2018 році 408,2 млн грн, що на 17,3% більше, ніж у 2017-му.

Минулого року на Харківщині було закрито 27 відділень поштового зв’язку (3 – у Харкові, 11 – у райцентрах та смт, 13 – сільських відділень зв’язку)».

Проте, реформування Укрпошти триває.

На 2019 рік складено комплекс заходів з розвитку корпоративного бізнесу та спрямованих на виконання планових показників, зокрема:

  • задля збільшення кількості активних клієнтів в сегменті середнього і малого бізнесу на 15% щокварталу;
  • збільшення в такому ж обсязі активної клієнтської бази у бізнес-сегменті: інтернет-магазини в категоріях видавництва, одягу, косметичних засобів, сувенірів товарів для дому, електроніки.

Із сервісних новацій Укрпошта планує сформувати бази клієнтів для вайбер і смс-розсилок комерційних пропозицій і проведення акцій, передбачити можливість оплати карткою, розповсюджувати листівки з перевагами і тарифами продуктів Укрпошти.

Депутати взяли до відома інформацію про діяльність у 2018 році Харківської дирекції АТ «Укрпошта».

За матеріалами: http://www.oblrada.kharkov.ua

Нагадаємо.