Останні новини

Заворушення в Харківському метрополітені кваліфіковані як хуліганство

Раніше анонсована в соціальних мережах акція протесту, відбулась в Харківській підземці. За фактом інциденту відрито кримінальне провадження за статтею 296 КК України «хуліганство».

«У суботу ввечері в метрополітені пройшла акція непокори проти подорожчання вартості проїзду». – Про це повідомляли в користувачі в соціальних мережах.

Близько 22:00 приблизно 30 молодих людей зайшли до вестибюлю станції «Архітектора Бекетова», після чого зістрибнули з парапету на ескалатор і побігли вниз. Як після повідомив один з учасників флешмобу, частину порушників було затримано поліцією, а двоє з них нібито отримали поранення з пневматичної зброї.

Силовики інформацію про стрілянину спростовують, однак підтверджують, що в результаті події були затримані двоє 16-річний і один 15-річний підлітки. Вони були допитані в присутності батьків і відпущені додому.

Нагадаємо, що організатори заздалегідь анонсували захід. Вони пропонували всім бажаючим зібратися на одній зі станцій підземки і побігти на платформу, минаючи турнікети.

Нагадаємо.