Останні новини

За тиждень на Харківщині у пожежах загинули двоє людей

З 23 по 30 вересня внаслідок пожеж загинули 2 особи, ще 2 зазнали травм. На місці ліквідації надзвичайних подій 3 людини загинули та 1 травмувалась.

За даними ГУ ДСНС України в Харківській області, протягом минулого тижня рятувальники 461 раз виїжджали за сигналом «тривога».

Із загальної кількості 318 виїздів були на ліквідацію пожеж та загорянь, 24 – для надання допомоги населенню та на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод, 24 – на знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, чотири – на чергування, 91 – інші виїзди.

Внаслідок пожеж загинули дві людини, ще двоє травмувалися. На місці ліквідації надзвичайних подій три людини загинули та одна травмувалася. Під час ліквідації пожеж вогнеборці врятували трьох людей та 74 евакуювали.

Піротехніки здійснили 24 виїзди на розмінування боєприпасів часів Другої світової війни, загалом було виявлено та знешкоджено 117 боєприпасів: дві авіабомби, 51 артснаряд, 30 мінометних мін, 33 гранати та один інший боєприпас.

Нагадаємо.