У Харкові внаслідок ворожих ударів постраждало 12 осіб

ФОТО: Харківська обласна прокуратура

Один з потерпілих — 55-річний водій тролейбуса, який перебував біля епіцентру вибуху. Чоловік у важкому стані, у нього ампутовано дві ноги.

Вдень, 22 травня ворожа авіація вчергове обстріляла житловий квартал і цивільну інфраструктуру у двох районах міста.

ФОТО: Харківська обласна прокуратура

Пошкоджено житлові багатоповерхівки, автівки, інші об’єкти, сталися руйнації будівлі кафе. Загорілися балкон квартири 12-поверхівки, вантажний автомобіль, дерево і трава на відкритій місцевості. Загальна площа пожеж склала понад 170 кв.м.

ФОТО: ДСНС

У Шевченківському районі міста зафіксовано влучання біля входу у кафе. Пошкоджено автомобілі, житлові будинки, автомийку, магазини тощо. Зазнали поранень, гострої реакції на стрес 10 людей, серед них пʼять чоловіків та пʼять жінок.

У Холодногірському районі внаслідок ворожого авіаудару зруйновано будівлі цивільного підприємства, яке не функціонувало під час повномасштабного вторгнення рф. 42-річна жінка, яка працює біля місця ворожого влучання, отримала гостру реакцію на стрес.

ФОТО: ДСНС

За попередніми даними Харківської обласної прокуратури, ворог вдарив по місту двома УМПБ Д30-СН (уніфікований міжвидовий плануючий боєприпас, калібр 30 см).

Наразі відомо, що у Харкові, внаслідок авіаудару, постраждало 12 осіб (з них 1 дитина, 2008 р.н.).

Джерела: Харківська обласна прокуратура; ДСНС

Нагадаємо.