У Харкові сталася масштабна пожежа

Пожежа виникла у приватній складській будівлі з деревиною. До гасіння вогню було залучено 10 автоцистерн, пожежний потяг та 70 чоловік особового складу ДСНС.

15 липня о 02:43 на номер надійшло повідомлення про пожежу, що сталася у складській будівлі зі зберігання деревини приватного підприємства, розташованого за адресою: м. Харків, вул. Киргизька, 19.

Вогонь майже миттєво охопив значну площу, швидко поширюючись по горючим матеріалам.

Зважаючи на великі масштаби пожежі, до місця виклику за підвищеним номером складності було направлено 10 відділень пожежно-рятувальної служби на автоцистернах та додатково пожежний потяг. На момент прибуття рятувальників вогонь поширився на площу 740 кв.м. Горіли вироби з деревини у металевій каркасній складській будівлі.

На гасіння вогню рятувальники подали 18 пожежних стволів та о 05:00 локалізували його. Наразі триває остаточна ліквідація пожежі.

На місці пожежі було врятовано 1 особу, чоловіка 1958 р.н. – оператора електропідстанції. Крім того, вогнеборці запобігли розповсюдженню полум’я на електропідстанцію, складське приміщення по зберіганню сировини для виготовлення деревностружкової плити, 2 залізничних вантажних вагони з сировиною (по 60 т сировини в кожному) та легковий автомобіль ВАЗ 2109.

Всього до гасіння пожежі було залучено 10 автоцистерн, пожежний потяг та 70 чол. особового складу ДСНС. Загиблих та постраждалих не має. Причина виникнення загоряння з’ясовується.

Нагадаємо.