Правоохоронці викрили шахраїв, які «продавали» призначення на високі посади в державних органах

Свої «послуги» аферисти оцінювали у суму, еквівалентну 1 мільйону доларів США.

Працівники поліції затримали зловмисників 2 червня під час отримання частини грошей від потерпілих.

До правоохоронців надійшла інформація про те, що в жовтні минулого року невстановлені особи заволоділи грошима заявниці за проведення агітації та лобіювання інтересів в якості кандидата в народні депутати України від однієї з політичних партій на позачергових парламентських виборах.

В ході проведення досудового розслідування правоохоронці встановили, що на початку жовтня 2019 року знайома потерпілої запропонувала їй спробувати себе в політиці в якості кандидата в народні депутати України.

Жінка пообіцяла, що разом з чоловіком будуть сприяти лобіюванню інтересів заявниці під час проведення агітації, формування виборчої програми, залучення ЗМІ, в тому числі вступу до партії та оформленні документів. Жінки домовились зустрітись в Києві для детальної розмови з людьми.

10 жовтня 2019 року потерпіла в столиці передала в якості завдатку 60 000 доларів США. Однак кандидатом в народні депутати України вона так і не стала і не брала участь у виборчих перегонах.

30 квітня 2020 року потерпіла ще раз зустрілась із зловмисниками у Києві з приводу повернення своїх грошей. На цей раз вони запропонували її супутнику за 1 мільйон доларів США стати губернатором Харківської області та за 100 тисяч доларів знайти кандидатуру на посаду керівника Державної фіскальної служби в Харківській області. В якості завдатку шахраї просили їм передати частинами 500 тисяч доларів США.

2 червня працівники Шевченківського відділу поліції спільно зі співробітниками СБУ під процесуальним керівництвом Харківської місцевої прокуратури №1 в кафе по проспекту Науки при отриманні першої частини грошей в сумі 150 тисяч доларів США затримали 68 і 52-річних мешканців Києва.
На даний час слідчі дії тривають.

Нагадаємо.