Понад 80 пожеж за добу на Харківщині

Переважна більшість пожеж в екосистемах трапляється через легковажність громадян, котрі попри чисельні застереження рятувальників продовжують наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою.

За даними  Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, загальна площа пожежі склала близько 17 га. Минулої доби вигоріло майже 40 гектарів через легковажність громадян і зафіксований 101 виклик пожежних.

Найбільша кількість загорянь по області відзначається у Харківському, Дергачівському, Зміївському, Куп’янському, Ізюмському та Балаклійському районах. А також, в Київському і Холодногірському районах Харкова.

За останню добу крім сухостою полум’я знищило дві господарські будівлі, два сараї, два паркани, альтанку і дерев’яну обшивку колодязя.

ДСНС

За словами надзвичайників, на відкритій місцевості вогонь поширюється з колосальною швидкістю. Через вітер площа пожежі збільшується чи не щохвилини. А от загасити полум’я дуже складно.

Крім того, пожежі в екосистемі несуть серйозну небезпеку і через те, що у нашій місцевості  досі часто знаходять боєприпаси часів Другої світової війни. І під час пожежі є велика вірогідність їх вибуху.

Нагадаємо.