Останні новини

700 першокурсників університету склали Присягу та отримали поліцейські жетони

У День захисника України у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди приведення першокурсників до Присяги працівника поліції.

Майбутні слідчі, фахівці підрозділів превентивної діяльності, кінологи, працівники патрульної поліції, підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та кримінального блоку Національної поліції поклялися вірно служити Українському народу.

 

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистій церемонії та звернувся до курсантів та викладацького складу Харківського національного університету внутрішніх.

«Мої вітання курсантам, які складають Присягу працівника поліції у цей урочистий день, коли ми згадуємо тих, хто віддав життя за Вітчизну й шануємо тих, хто стоїть на сторожі незалежності та недоторканості Української держави.

Обравши нелегку, але гідну професію правоохоронця, будьте наполегливими у навчанні, сміливими та рішучими в досягненні поставленої мети. Ви приймаєте естафету багатьох поколінь офіцерів-випускників одного з провідних вищих навчальних закладів системи МВС України, які стали на службу закону, забезпечують стабільність та громадський спокій.

 Впевнений, що роки навчання в Університеті будуть для вас змістовними та цікавими і ви, отримавши дипломи, сумлінно служитимете Батьківщині і з честю виконуватимете свій обов’язок», – сказав Сергій Чернов.

Сьогодні Присягу поліцейського склали 427 чоловіка й 273 жінки.

Світлу пам’ять тих, хто поклав своє життя за волю, єдність та незалежність України й загиблих в авіатрощі 25 вересня 2020 року присутні вшанували хвилиною мовчання.

Нагадаємо.