Внесено зміни на фінансування освітньої галузі області

Зокрема, в ході пленарного засідання ХХ сесії обласної ради VІІ скликання прийнято низку субвенцій з держбюджету на розвиток освіти Харківщини.

На потреби освітньої галузі області направлять понад 153 мільйони гривень.

На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2019 році надається субвенція з державного бюджету   у сумі 69 млн 727 тис грн.

Кошти субвенції в сумі 17 млн 127 тис грн спрямовуються закладам освіти, що фінансуються з обласного бюджету та 52 млн 600 тис грн передаються місцевим бюджетам області.

Для реалізації концепції Нової української школи до п’яти закладів загальної середньої освіти, що увійшли до Лозівської ОТГ, закуплять дидактичні матеріали, музичні інструменти, сучасні меблі та комп’ютерне обладнання для початкових класів. Також кошти спрямують на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для Граківського навчально-виховного комплексу Чугуївського району.

Також, до обласного бюджету прийнято субвенції з держбюджету:

– на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти   відповідна субвенція в сумі 74 млн 230 тис грн;

– на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у 2019 році  субвенція в сумі 266 тис грн.

Збільшуються кошти на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 6 млн 027 тис грн.

Окрім того, з обласного бюджету виділять 2 млн 260 тис грн  для придбання автобусу для Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту. Направлять й асигнування на оплату послуг з технічного обслуговування протипожежної сигналізації на загальну суму 1 млн 109 тис грн.

Нагадаємо.