Вчені стверджують, що в Україну йде найхолодніша зима століття

Згідно з їх розрахунками, різка зміна клімату буде спровоковано відразу двома природними явищами – настанням періоду зниження сонячної активності і зміною напрямку потоків повітряних мас.

І тоді циклони зі сніговими буранами, змінюючись антициклонами з арктичними морозами, почнуть терзати всю Європу вже з кінця листопада.

Власне кажучи, зміни вже почалися, і зараз вони проявляється в декількох ураганах, один за іншим штурмують Антильські острови і південне узбережжя США. Але це поки що літньо-осінні аномалії, а черги аномалії зимові, удар яких обрушиться на всю Євразію від Британії до Сибіру.

 

А тим часом наше Сонце, після нинішніх надпотужних спалахів, переходить у фазу різкого зниження активності – до такого низького рівня вона не опускалася з 17 століття! І в сукупності це загрожує Європі морозами в 25-30 градусів, часом до мінус 35-40.

Наприклад, рясні снігопади можуть накрити Європу по саму 45-у паралель (включаючи Париж, Відень, Будапешт), а в Україні вони дійдуть до лінії Одеса-Дніпропетровськ-Харків.

Ось тільки якщо європейці більше боятися снігопадів, які паралізують їх активне ділове життя, то Україна більше страшні морози. Європа вже готується до холодної зими, підтверджуючи тим самим, що прогнози кліматологів це не порожня газетна сенсація. Так, з публічних джерел можна дізнатися, що європейські країни збільшили обсяги закупівлі і закачування природного газу на 5-10%. У Німеччині та Британії розумні люди завбачливо запасають додаткові нафтового палива – на випадок, якщо морози збільшать витрата мазуту, а негода утруднить підвіз бензину.

leave a reply