Учителі й батьки підтримують сексуальну освіту

Переважна більшість батьків та вчителів позитивно ставляться до неформальної комплексної сексуальної освіти в родині та на позашкільних заходах.

Про це йдеться у результатах дослідження «Обізнаність та ставлення спільноти вчителів до комплексної сексуальної освіти», що проводилося аналітичним центром Cedos у партнерстві з Дослідницькою агенцією Info Sapiens.

Згідно з результатами дослідження, майже 84% батьків та вчителів вважають, що в школах має бути сексуальна освіта. Ці дані підкріплюються тим, що батьки не впевнені у своїх знаннях і не завжди готові обговорювати це зі своїми дітьми.

Крім того, більшість батьків та вчителів позитивно ставляться до неформальної комплексної сексуальної освіти в родині та на позашкільних заходах.

Думку про те, що сексуальну освіту має забезпечувати родина, у якій виховується дитина, підтримують 89% батьків та 92% вчителів, пише видання Освіта.

Щодо вчителів, то вони переважно позитивно оцінюють свою готовність до реалізації сексуальної освіти в школах – близько 40% впевнені у власних знаннях.

При цьому 91% вчителів мають запити щодо власної підготовки, супровідних матеріалів та підтримки з боку Міністерства освіти й інших учасників освітнього процесу.

Нагадаємо.