Навчання в умовах пандемії: У двох школах Харкова встановили нову систему пропуску

У двох харківських школах встановили систему безконтактного контролю доступу в приміщення зі скринінгом температури тіла.

Пілотний проект стартував в ліцеї №89 та гімназії №116.

Пристрої, різні за зовнішніми характеристиками і функціоналом. Кожен прилад оснащений системою розпізнавання осіб і можливістю безконтактного вимірювання температури тіла: в одному випадку – по руці, в іншому – по обличчю.

Освітяни переконані, що система актуальна в умовах загрози коронавіруса і дозволить не впускати в приміщення школи учнів і персонал з ознаками хвороби або сторонніх.

У базу даних будуть внесені фото учнів, вчителів та технічного персоналу. Система з відстані до півметра розпізнає обличчя людини і вимірює його температуру. Якщо людини в базі немає, звучить сигнал, що це незнайомець, і охоронець не впускає його в школу.

Також на вході чергуватиме медсестра, і якщо у дорослого або дитини виявиться підвищена температура, медпрацівник вимірює її ще раз, дзвонить батькам і відправляє учня додому.

У тестовому режимі системи будуть працювати до кінця вересня. Пізніше такі пристрої планують встановити і в інших установах освіти.

Нагадаємо.