Сільськогосподарський університет збільшує перелік технічних спеціальностей

Діяльність університету та напрямки його подальшого розвитку обговорили на засіданні Наглядової Ради Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Звітуючи перед Наглядовою Радою, Олександр Нанка, ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, зазначив:

«2018 рік приніс збільшення кількості студентів, але зменшилося державне замовлення. Це погано позначається на підготовці фахівців технічних спеціальностей. Минулоріч університет отримав близько 87 млн грн державного фінансування, при цьому 75 відсотків коштів було спрямовано на зарплатню, ще 17 – на стипендію. Відтак, на розвиток залишається зовсім небагато».

За його словами, студенти і викладачі вишу постійно проходять стажування за кордоном. Єдиний стримуючий фактор при цьому – мовний бар’єр.

«Зараз у нас навчається близько ста іноземних студентів. Маємо амбітну мету збільшити їхнє число до двохсот, це дозволить поновити роботу факультету підготовки іноземних студентів. Університет має також плани з відкриття нових спеціальностей, але акцент буде на технічних».

Одним із пріоритетних завдань є кадрове забезпечення навчально-виховного процесу в університеті. Серед науково-педагогічних працівників 77% мають наукові ступені.

Навчальна робота ведеться в університеті за денною та заочною формами на яких навчається 4820, з них – 113 іноземних.

В університеті працюють 6 інститутів і факультетів, де навчають за 24 спеціальностями, 32 кафедри, 3 відокремлені підрозділи, 28 служб, відділів та центрів.

Засідання Наглядової Ради Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проходило під керуванням очільника Наглядової ради, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

«Тут є зібрана професійна команда, у якій поєднані досвідчені працівники та креативна молодь. Слідкуємо, як університет у нелегких умовах для вищої школи міцно тримає свою позицію».

Нагадаємо.