Під час карантину школярі України розроблятимуть проекти школи своєї мрії

Харківська школа архітектури оголосила конкурс «Будь архітектором» для учнів старших класів з усієї України.

Конкурсанти мають розробити архітектурний проект школи своєї мрії, а переможці отримають можливість архітектурного навчання.

Архітектори пропонують своїм майбутнім колегам переосмислити простори українських шкіл, ретельно подумати: що насправді зробило б школи місцями, приємними для навчання та спілкування. А далі ці роздуми втілити у проект (макет чи малюнок) реновації та оздоблення однієї з локацій школи, й додати до нього розповідь про те, яким має бути простір, щоб вчитися в ньому було комфортніше та цікавіше. Також потрібно вигадати наповнення (колір, матеріали, меблі й об’єкти), яке справді може бути реалізоване.

Нагородами переможцям стануть 10 сертифікатів на навчання, пише https://zaxid.net.

Оскільки конкурс збігся за часом з карантином, конкурсанти не зможуть зробити заміри реальних шкільних просторів. Втім, вважають організатори, це теж виклик нового світу.

«Школярам треба буде звернути увагу на те, як влаштовані приміщення, на масштаб, місткість, естетичні параметри та проаналізувати все це”.

Для участі в конкурсі потрібно зареєструватися і отримати лист із додатковими інструкціями. Реєстрація відкрита до 30 квітня 2020. Дедлайн подачі проектов – 31 травня 2020.

Найближча онлайн-консультація учасників відбудеться 1 травня на сторінці ХША у Facebook.

Оголошення переможців – 12 червня.

Нагадаємо.