Росте заборгованість з виплати заробітної плати

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на 1 липня поточного року  становила 468,5 млн.грн і упродовж червня збільшилася на на 9,7 млн.грн.

За даними ГУ статистики, обсяг боргу на початок липня склав 8,4% від фонду оплати праці, нарахованого за червень.

Заборгованість перед працівниками економічно активних підприємств упродовж червня збільшилась на 8,9 млн.грн, або на 5,0%, і на 1 липня становила 185,7 млн.грн.

Основна частина невиплаченої заробітної плати припадала на підприємства промисловості (62,9% від загального показника, або 116,7 млн.грн).

Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату, на 1 липня становила 10,7 тис. осіб. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 17,3 тис.грн, що у 1,7 раза перевищує середній розмір заробітної плати за червень 2020 року.

За територіальним розподілом найбільший розмір заборгованості із виплати заробітної плати зберігається на підприємствах м. Харкова – 139,8 млн.грн.

Також заборгованість мала місце у м. Лозовій, м. Люботині, Балаклійському, Барвінківському, Богодухівському, Валківському, Вовчанському, Дергачівському, Зміївському, Красноградському, Краснокутському, Харківському та Чугуївському районах.

Нагадаємо.