Останні новини

Найближчими днями у Харкові потеплішає

Південний циклон минулими вихідними приніс значне похолодання та дощі. Температури наразі нижчі за норму для цього періоду на 6-8 градусів.

За словами синоптиків, цими вихідними по півдню України пройшов дуже активний Південний циклон. Цей циклон зафіксували в 50 кілометрах на південь, але Харків він не захопив, проте опади випали дуже помітні. Наприклад, 4-го числа в Лозовій випало 43 міліметри, – це дуже істотні опади, в Ізюмі – 24 міліметри, в Харкові випало 3 міліметри. Ми опинилися в тиловій частині циклону, і до нас почало надходити більш прохолодне повітря з європейської частини Росії.

Наразі цей циклон вже залишив територію України і тепло повертається. Днями очікується підвищення температури повітря, суттєвих опадів не передбачається.

8 серпня ще більше потеплішає – 12-17 вночі, + 26-31 – вдень, 9-10 серпня прогнозують вночі 11-16, + 23-28 – в денні години.  Приблизно така ж погода буде протягом першої половини серпня.

Загалом останній календарний місяць літа очікується на півтора градуси теплішим за норму – 21,5 при нормі у плюс 20 градусів. Кількість опадів буде такою, як зазвичай у цьому місяці.

Крім того, зазначають синоптики, цей липень виявився спекотнішим за червень, середня температура липня склала плюс 23,7, а червня плюс 21 градус.

Осінь в Україні прогнозують теплою, довгою і ранньою.

Нагадаємо.