Останні новини

Харківські школярі повернулися за парти

На заняття, які 11 травня відновилися в школах для старших класів, прийшло понад 90% учнів.

За словами директора Департаменту освіти Ольги Деменко, всього на коронавірус в місті хворіє 147 дітей і 156 співробітників шкіл.

Директорка департаменту науки і освіти Харківської обладмніістрації Анжеліка Крутова повідомила, що у Харківській області навчальний рік у закладах загальної середньої освіти завершиться 4 червня.

«У Харківській області освітній процес централізовано в цьому році закінчується 4 червня, і у цей день всі випускники отримають документи про освіту, а інші учні, які не є випускниками, отримають свідоцтва про досягнення або табелі», – сказала Крутова.

Вона також нагадала, що в поточному навчальному році учні четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів звільнені від обов’язкової державної підсумкової атестації.

При цьому учні 11 класів мають право пройти ДПА за власним бажанням, у тому числі у формі ЗНО. Основна сесія оцінювання в 2021 році проходитиме з 21 травня по 15 червня, додаткова – з 29 червня по 16 липня.

Рішення про звільнення школярів від атестації ухвалене в зв’язку з введенням на території України режиму надзвичайної ситуації, який продовжений до 30 червня.

Нагадаємо.