Останні новини

Харківські фармацевти підготували наукові статті для порталу «Велика українська енциклопедія»

Співробітники з фармацевтичного університету першими в країні відгукнулися на звернення Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» щодо оновлення порталу.

«В умовах надзвичайної ситуації, спричиненою пандемією коронавірусу COVID-19, зростає попит на науково виважену і правдиву інформацію. Саме тому Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» звернулася до всіх фахівців медичного профілю з проханням надати статті з актуальних проблем життєвих викликів (напрям «Медицина») для оприлюднення на порталі «Великої української енциклопедії», – розповіли у Державному комітеті телебачення та радіомовлення України.

Фахівці з Національного фармацевтичного університету (м. Харків), співробітники кафедр мікробіології, вірусології та імунології, клінічної лабораторної діагностики, фармакотерапії та управління якістю в максимально стислі терміни підготували й надіслали статті на актуальні теми сьогодення.

Довідково. Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» продовжує працювати над двома версіями Великої української енциклопедії – багатотомним друкованим виданням і сучасним довідковим онлайн-сервісом ВУЕ. Особливістю цього електронного порталу є авторизація статей, об’єктивність викладу, перевіреність фактів.

Нагадаємо.